Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Houtskool Barbecue VALBERG CH-VAL-BARREL6030
89€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Energiebron van de barbecue | Houtskool |
| Type gebruik | Buiten |
| Aantal personen | 12 |
| Kookoppervlak | 60X30cm |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 60cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 30cm |
| Verwijderbaar rooster | Ja |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal binnenkant | Staal |
| Materiaal deksel | Staal |
| Aantal hoogteniveaus van de grill | 1 |
| Regelbare luchttoevoer | Ja |
| Asbak | Nee |
| Aantal wielen | 2 |
| Verwijderbare voeten | Ja |
| Transporteerbaar | Ja |
| Tablet | Ja, inklapbaar |
| Afmetingen product | H 99 cm x L 100 cm x D 59 cm |
| Afmetingen pakje | H 24 cm x L 70 cm x W 43 cm |
| Brutogewicht | 21kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985159 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Juju par Barbecue Très bon appareil fonctionne bien très satisfaisant
Date de publication: 2026-05-09
Rated 1 de 5 de Anonyme par Barbecue Pas stable du tout . Pas du tout confiance pour allumer un barbecue
Date de publication: 2026-05-04
Rated 4 de 5 de And par Barbecue Montage facile Pour le moment 1 seule Utilison, pratique
Date de publication: 2026-04-29
Rated 5 de 5 de Queen par Super BBQ Facile à monter Zone de cuisson pratique avec sa grande grille
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de Kalidou par Top Très bon produits rapport qualité prix très bon !!
Date de publication: 2026-04-15
