Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Barbecue VALBERG VAL-5230
24€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Energiebron van de barbecue | Houtskool |
| Type gebruik | Buiten |
| Aantal personen | 6 |
| Kookoppervlak | 49X28cm |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 49cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 28cm |
| Verwijderbaar rooster | Ja |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Aantal hoogteniveaus van de grill | 5 |
| Regelbare luchttoevoer | Nee |
| Asbak | Nee |
| Aantal wielen | 2 |
| Verwijderbare voeten | Ja |
| Transporteerbaar | Ja |
| Tablet | Ja |
| Afmetingen product | H 78 cm x L 85,5 cm x D 41,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 35,6 cm x L 60,6 cm x W 9,8 cm |
| Brutogewicht | 6,34kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 984071 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Gigi 88 par Produit à l 'air de bonne qualité. J'ai acheté cet article, mais je ne m'en suis pas encore servi .
Date de publication: 2026-05-01
Rated 4 de 5 de An58x975 par Ideal Ras je le recommandé vivement , idéal pour une petite famille.
Date de publication: 2026-05-01
Rated 3 de 5 de Seb59 par Pratique Rapport qualité prix correct, mais assez petit ne convient pas pour une grande famille
Date de publication: 2026-04-28
Rated 5 de 5 de Alubat par Tres bon rapport qualité prix. Correspond exactement à mes attentes pour l'utilisation que je vais en faire. Au déballage, surpris par la bonne qualité de l'ensemble des matériaux. A voir lors des premières utilisations
Date de publication: 2026-04-17
Rated 4 de 5 de Sebisa409 par Impeccable Ras pour l'instant. ........ ,
Date de publication: 2026-04-15
