Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Multikoker KENWOOD FDP31.020GY
64€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | KENWOOD |
| Kleuren | Grijs |
| Vermogen (W) | 800W |
| Aantal snelheden | 2 |
| Materiaal van de kom | Plastiek |
| Maximum capaciteit van de mengbeker | 2,1L |
| Toebehoren. | Schijven voor raspen en snijden, messen, deegkneder, emulgator, spatel |
| Afmetingen product | H 36,5 cm x L 19 cm x D 20 cm |
| Afmetingen pakje | H 36,5 cm x L 20 cm x W 19 cm |
| Aanvullende kenmerken | DE VOORDELEN VAN HET PRODUCT MAKKELIJK IN GEBRUIK: Pictogrammen op het bedieningspaneel geven aan welke snelheid te gebruiken voor elk type bereiding. De vulopening, aan de voorkant van het deksel, is gemakkelijk toegankelijk om ingrediënten toe te voegen zonder het deksel te openen. PERFECTE VERMOGEN: De krachtige motor van 800 W is ontworpen om lang mee te gaan. Bedien uw robot eenvoudig en kies de ideale snelheid voor elke bereiding. |
| Brutogewicht | 3,51kg |
| Artikelcode | 10018407 |