Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Multifunctionele robot HIGH ONE HO-FP1215W
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Kleuren | Wit |
| Vermogen (W) | 1 200W |
| Aantal snelheden | 2 |
| Materiaal van de kom | Plastiek |
| Toebehoren. | Schrapen, snijden, raspen, mengen |
| Afmetingen product | H 36 cm x L 24 cm x D 27 cm |
| Afmetingen pakje | H 37,5 cm x L 25,5 cm x W 28 cm |
| Aanvullende kenmerken | Veiligheidsdeksel |
| Brutogewicht | 3kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,32W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 993319 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Philes par Fonctionnel Le personnel est symphatique et avenant. Pour le prix, le produit fait son usage.
Date de publication: 2026-04-13
Rated 5 de 5 de Tinetine01 par Super fonctionnalité Je suis contente de cet appareil fonctionne super bien
Date de publication: 2026-04-04
Rated 5 de 5 de Diaa KOUAIDER par Formidable Le produit est excellent. Il fait tout. Je n'ai pas besoin d'un autre appareil. Il moud, hache, pétrit… c'est une merveilleuse surprise ! Un appareil fantastique.
Date de publication: 2026-03-23
Rated 5 de 5 de monva par parfait parfait, pour toutes les fonctions attendues. et livraison rapide
Date de publication: 2026-03-17
Rated 5 de 5 de Emi62 par Super produit Parfait Je l ai acheté pour râper Fonctionne super bien Rapide
Date de publication: 2026-03-11
