Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Klopper HIGH ONE HO-BAT02
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Vermogen (W) | 150W |
| Aantal snelheden | 5 |
| Toebehoren. | 2 kloppers |
| Afmetingen product | H 15 cm x L 8 cm x D 19 cm |
| Afmetingen pakje | H 15,2 cm x L 8,2 cm x W 19,6 cm |
| Aanvullende kenmerken | mixer met kloppers |
| Brutogewicht | 0,55kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 949352 |
Rated 5 van de 5 door DNL P uit Très bien Très bien. Fait le job. Bon rapport qualité/ prix !
Datum plaatsing: 2026-04-18
Rated 5 van de 5 door Souni uit Superbe J’ai acheté cette article le mois dernier j’adore . Sa fonctionne très bien pas de problème
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 4 van de 5 door Co05 uit Bon rapport qualité prix Contente de cet achat. Dépanne bien et évite de sortir les gros robots pour des petites taches
Datum plaatsing: 2026-04-10
Rated 5 van de 5 door xavier pupuce uit j'ai acheté cet article mois dernier et j'en suis j'ai acheté cet article mois dernier et j'en suis très content
Datum plaatsing: 2026-04-04
Rated 3 van de 5 door Patrick 13 uit Trop petit Produit de très petite fonction . On ne peut l'utiliser que quelques minutes après il chauffe
Datum plaatsing: 2026-03-26
