Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Klopper COSYLIFE CL-HM300XRW
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Vermogen (W) | 400W |
| Aantal snelheden | 6 |
| Verwijderbare voeten | Ja |
| Materiaal van de poten | Inox |
| Toebehoren. | NB |
| Afmetingen product | H 21 cm x L 11,4 cm x D 21,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 21 cm x L 11,4 cm x W 21,4 cm |
| Aanvullende kenmerken | NC |
| Brutogewicht | 1,1kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 988636 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 van de 5 door So 76 uit Déçue🥺 Bat trop rapidement dès la 1 ère vitesse. Ne répond donc pas, à mes attentes, je voulais des vitesses de" lent à tres rapide" (y à 6 sauf erreur...)
Datum plaatsing: 2026-04-25
Rated 5 van de 5 door JB26 uit Excellente qualité Je suis agréablement surprise de la qualité de cette article. Je recommande rapport qualité prix TOP !
Datum plaatsing: 2026-04-23
Rated 5 van de 5 door Bob27 uit Batteur cosy life Le batteur est très jolie et très utile, les mode de vitesse en plus du turbo excellent avec le fouet et le l'autre là aussi
Datum plaatsing: 2026-04-11
Rated 5 van de 5 door Kael uit Bon article Article très satisfaisant !! Très esthétique et efficace!
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 5 van de 5 door Ficelle uit Fonctionnement parfait 👌 Rien à redire car vu le rapport qualité/ prix, c'est parfait 👏
Datum plaatsing: 2026-04-09
