Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Hakmolen COSYLIFE CL-MG02X 550W
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Vermogen (W) | 550W |
| Aantal snelheden | 2 |
| Toebehoren. | Messen en 3 inox schijven : 3, 5 en 7 mm, worsttrechter en accessoire voor kebbe (Libanese balletjes) |
| Afmetingen product | H 20,7 cm x L 24,5 cm x D 43,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 20,7 cm x L 24,5 cm x W 43,5 cm |
| Aanvullende kenmerken | vooruit en achteruit |
| Brutogewicht | 3,3kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,2W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 963006 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Mairie par Bonne fonction Pour le moment il est bien pas eu de problème je valide
Date de publication: 2026-04-03
Rated 5 de 5 de Bob27 par Super fonctionne Jai acheter cet article et je suis contente et je suis bien
Date de publication: 2026-03-16
Rated 1 de 5 de Moha par Déçu de cette achat Dès la première mise en marche, j’ai entendu un claquement à l’intérieur et la machine n’a plus assez de puissance pour hacher. Ce problème est apparu depuis mon achat.
Date de publication: 2026-03-16
Rated 5 de 5 de Jeanber par Très bel appareil Très bon achat je recommande facile à utiliser un peu bruyant seul défaut
Date de publication: 2026-03-15
Rated 4 de 5 de Anonyme par Très. bon matériel. Très. bien. bonne. marque. J. Adore
Date de publication: 2026-03-12
