Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Klopper BRAUN HM1110WH
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | BRAUN |
| Vermogen (W) | 450W |
| Aantal snelheden | 4 |
| Toebehoren. | 2 kneedhaken en 2 kloppers |
| Afmetingen product | H 16,4 cm x L 20,6 cm x D 8 cm |
| Afmetingen pakje | H 19,8 cm x L 9 cm x W 22,3 cm |
| Aanvullende kenmerken | FastMix Technology Ultrasnelle mixersnelheid 4 snelheden + turbo Om de snelheid aan te passen aan elk type bereiding 450 W motor Om moeiteloos elk type bereiding te kloppen EasyClick Om de gardes met één klik te verwijderen Opwikkelbare snoer Het snoer wikkelt gemakkelijk rond de mixer voor een eenvoudige opberging. Makkelijk te gebruiken zelfs met één hand |
| Brutogewicht | 1,35kg |
| Artikelcode | 995198 |
Rated 4 van de 5 door J VB uit Je recommande à tous bon prix excellent choix très variés
Datum plaatsing: 2026-04-25
Rated 5 van de 5 door macgyver79 uit Fonctionnel simple et efficace Satisfait de ce produit. Aucun souci Je suis toujours adepte de ce qui prend peu de place et tout en faisant le travail.
Datum plaatsing: 2026-04-22
Rated 3 van de 5 door Steph64 uit Batteur pas cher mais peu maniable. Appareil performant pour monter les blancs en neige, faire une mayonnaise etc mais encombrant et lourd en main. Peu maniable. Je regrette cet achat. J'ai voulu limiter le prix, acheter sur internet. J'aurais du attendre et aller en magasin pour le prendre en main. Je ne ferai plus cette erreur ds le futur...
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 4 van de 5 door Boun uit Fontionnel Je suis satisfait l'article acheté sur electro dépôt
Datum plaatsing: 2026-04-06
Rated 5 van de 5 door FLORAMELYS uit Simple et efficace Satisfaite de ce produit. Il possède tellement de vitesses que je n ai plus aucun souci avec d'éventuelles éclaboussures, j'adapte la vitesse par rapport a ce que prépare. Je suis toujours adepte de ce qui prend peu de place, tout en faisant le taf
Datum plaatsing: 2026-04-01
