Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Robot VALBERG VB-FP1220BK
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Zwart |
| Vermogen (W) | 1 200W |
| Aantal snelheden | 2 |
| Materiaal van de kom | Plastiek |
| Maximum capaciteit van de blender | 1,5L |
| Toebehoren. | 3 schijven, 2 messen en een glazen blender |
| Afmetingen product | H 29 cm x L 36 cm x D 43 cm |
| Afmetingen pakje | H 29,8 cm x L 36,8 cm x W 44,8 cm |
| Aanvullende kenmerken | Kneden, hakken en mengen |
| Brutogewicht | 3,2kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,32W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 993320 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Dome uit Simple et pratique Bon produit.....facile d utilisation .......fais le job....a voir dans le temps
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de 5 door Petole uit Super Acheté 1 robot pas encore essayé mais cela ne va pas tarder
Datum plaatsing: 2026-04-06
Rated 4 van de 5 door Arena13 uit Parfait Fait le taf bon produit , il tarif est très correct
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 5 van de 5 door Big Tom uit Très pratique Je me suis offert cette robot multifonction il y'a environ un mois et très satisfait
Datum plaatsing: 2026-04-03
Rated 4 van de 5 door Isa uit Pratique Je suis contente du produit mais il n’y a pas le mode d emploi il faut aller sur internet pour le trouver mais c’est payant 😤
Datum plaatsing: 2026-03-20
