Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Web Only
MULTIFUNCTIONELE Keukenrobot KMX750RD Kmix rood
278€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | KENWOOD |
| Type robot | Keukenrobot Voor Patisserie |
| Functies | Klopt, Knijden, Kloppen |
| Kleuren | Rood & Zilver |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Aantal snelheden | 6 |
| Pulsfunctie | Nb |
| Andere functies | mogelijkheid om andere accessoires bij te voegen (hakmolen, verse pasta maker...) |
| Toebehoren. | deksel |
| Afmetingen product | H 35,5 cm x L 38,5 cm x D 24 cm |
| Afmetingen pakje | H 42,5 cm x L 29,5 cm x W 44,5 cm |
| Aanvullende kenmerken | Een vleugje design in uw keuken De kMix Collection Rood is zowel design, robuust als krachtig. Voor meer gebruiksgemak bevinden alle bedieningselementen zich aan dezelfde kant. U hoeft uw robot dus niet te verplaatsen op het werkblad wanneer u hem wilt gebruiken! En nu is hij nog krachtiger! Een echte patissierrobot Met zijn 5-liter roestvrijstalen kom, 1000W motor, planetaire beweging en patisserie-set is de multifunctionele kMix patissierrobot in staat om zelfs de zwaarste deegsoorten te bewerken. De zachte mengfunctie laat u ook de meest delicate bereidingen verwerken zonder ze te beschadigen. Een echte keukenrobot Tal van accessoires zijn compatibel met de kMix robot, zodat u uw creativiteit de vrije loop kunt laten: rasp, vleesmolen, verse pastamachine... Efficiënt en veilig De elektronische snelheidsregeling garandeert een constante en gelijkmatige snelheid voor perfect gelukt resultaat. Voor maximale veiligheid stopt de kMix robot onmiddellijk zodra de kop wordt opgeheven. Tot slot zijn de kMix robots volledig vervaardigd uit metaal voor een langere levensduur. |
| Brutogewicht | 10,9kg |
| Artikelcode | 958666 |
Rated 5 de 5 de Noune51 par Excellent rapport qualité prix Très pratique pour réaliser de la crème montée, des oeufs en neige, une pâte à tarte...
Date de publication: 2026-02-22
Rated 5 de 5 de JPSTJ par Kenwood kmix RAS tout est nickel. De la commande à la réception ! Très sérieux. Merci
Date de publication: 2026-01-29
Rated 5 de 5 de Geofred par Parfait Très contente ras ............................. ...
Date de publication: 2025-12-01
Rated 5 de 5 de Mfw par Robot kenwood tres fonctionnel Achete le mois dernier et j en suis ravi, je recommande
Date de publication: 2025-11-20
Rated 5 de 5 de Bernard 1 par Robot patissier Vintage Robot très jolie ,allure vintage , à l'air de bonnes qualité ,2 utilisations déjà , et rien à redire
Date de publication: 2025-01-02