Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Personenweegschaal elektronisch BE YOU BY-IMPED
19€95
Video
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Producttype | Elektronische Weegschaal |
| Weergave | Led |
| Maximaal ondersteund gewicht | 150kg |
| Graduatie (g) | 100g |
| Hoofdmateriaal | Bamboe |
| Impedantiemeter | Ja |
| Batterijen meegeleverd | Nee |
| Aantal batterijen | 2 |
| Type batterijen | LR03 / AAA Rond très petite |
| Aantal personen | 12 |
| Aanvullende kenmerken | Analyse van de massa's: % vetmassa, % watermassa, BMI-berekening Tot 12 gebruikers Ideaal voor uw fitnessprogramma |
| Afmetingen product | H 4,2 cm x L 31,3 cm x D 33 cm |
| Afmetingen pakje | H 31,3 cm x L 33 cm x W 4,2 cm |
| Brutogewicht | 1,3kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 981753 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Lacathou76 par Bons plans et prix variés Super bon plan et on trouve des petites marques et des grandes .emblématiques Duralex etc.. donc une variété de prix qui s'adapte à son budget du moment. Je me suis acheté un pèse personne en bambou solide et joli, Le personnel est disponible et agréable, ce qui donne envie d'y retourner.
Date de publication: 2026-05-02
Rated 5 de 5 de miloube par impeccable... Plus possible de ne pas s'en passer! On a envie de monter dessus tellement elle est belle! Qualité/prix incomparable!
Date de publication: 2026-04-30
Rated 5 de 5 de BRIBRIJP par BON RAPPORT QUALITE/PRIX Nous sommes contents de notre achat fait grâce aux conseils d'un vendeur
Date de publication: 2026-04-27
Rated 5 de 5 de Sergio par Bon achat Simple d’utilisation, fait son job et en plus look agréable.
Date de publication: 2026-04-11
Rated 5 de 5 de didier par bonnes fonctionnalités J 'ai acheté le mois dernier , pour l 'instant j 'en suis satifait
Date de publication: 2026-03-18