Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Sprayflacon 330 ML
0€85
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Verstuiven |
| Kleuren | Verscheidene Kleuren |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Afmetingen product | H 18 cm x L 9 cm x D 9 cm |
| Afmetingen pakje | H 18 cm x L 9 cm x W 9 cm |
| Nettogewicht | 0,2kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | GROUPE CMP |
| Postadres | 157 AV. CHARLES FLOQUET BATIMENT 93150 LE BLANC-MESNIL |
| E-mailadres | CONTACT@CMP-PARIS.COM |
| Artikelcode | 931066 |
Rated 2 van de 5 door Mine uit Pas génial Le jet d’eau est trop d’eau , impossible d’avoir une fine brume d’eau
Datum plaatsing: 2026-03-12
Rated 5 van de 5 door Pierrot uit Très bien Parfait Simple d'utilisation :) Un vapo efficace
Datum plaatsing: 2025-12-21
Rated 5 van de 5 door Bob27 uit Super Super au top je vs recommande les yeux ferme.......
Datum plaatsing: 2025-09-23
Rated 3 van de 5 door Nianian uit Fragile Fragile a surtout ne pas faire tombé car plastique dur et cassable
Datum plaatsing: 2025-05-22
Rated 1 van de 5 door Nany72 uit Bof Ne tient pas debout même rempli c'est dommage il vaporise bien
Datum plaatsing: 2025-02-15