Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Personenweegschaal digitaal BE YOU
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Producttype | Elektronische Weegschaal |
| Weergave | Led |
| Maximaal ondersteund gewicht | 180kg |
| Graduatie (g) | 100g |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Impedantiemeter | Nee |
| Batterijen meegeleverd | Nee |
| Aantal batterijen | 3 |
| Type batterijen | LR03 / AAA Rond très petite |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Be you-producten |
| Afmetingen product | H 2,2 cm x L 30,2 cm x D 30,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 33 cm x L 32,5 cm x W 3,5 cm |
| Brutogewicht | 1,72kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 981752 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Nenette par Super produit très bien j'en ai racheté un pour mon fils
Date de publication: 2026-04-25
Rated 5 de 5 de Ced par Pèse personne Bon produit et bon rapport qualité prix. 👍👍👍👍👍
Date de publication: 2026-04-04
Rated 4 de 5 de Poupou par Super fonctionnalité Pèse personne de très bonne qualité très content de l'achat
Date de publication: 2026-04-02
Rated 5 de 5 de cris par tres lisible j’ai achete ce pese personne et j’en suis satisfaite
Date de publication: 2026-03-25
Rated 5 de 5 de Dine par Beau produit fonctionnel Produit fonctionnel, simple et élégant. Très bon rapport qualité prix.
Date de publication: 2026-03-23