Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Koffiekopje 18 cl
0€85
Kenmerken
| Producttype | koffiekopje |
| Kleuren | Transparant |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Inhoud | 18cl |
| Afmetingen product | H 8 cm x L 7,5 cm x D 7,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 8 cm x L 7,5 cm x W 7,5 cm |
| Brutogewicht | 0,218kg |
| Artikelcode | 955647 |
Rated 5 van de 5 door Lilou uit J’en ai acheté 6 , c’est très joli a présenter pour le café
Datum plaatsing: 2026-04-24
Rated 5 van de 5 door Djidjy uit Joli design. Coup de cœur pendant mes achats. Je ne regrette pas.
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 5 van de 5 door Bad93 uit Super tasses Aucun regret pour ces jolies tasses transparentes.
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 5 van de 5 door CM3159 uit Petites tasses sympa Petites tasses à café mignonnes et pratiques Parfait pour les expresso
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Zoe uit Parfait Parfait joli et pas cher Je suis satisfait de cet achat
Datum plaatsing: 2026-03-03