Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Personenweegschaal elektronisch TERRAILLON CONNECT & CARE
24€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TERRAILLON |
| Producttype | Elektronische Weegschaal |
| Weergave | Led |
| Maximaal ondersteund gewicht | 160kg |
| Graduatie (g) | 10g |
| Hoofdmateriaal | Glas |
| Impedantiemeter | Ja |
| Batterijen meegeleverd | Nee |
| Aantal batterijen | 3 |
| Type batterijen | LR03 / AAA Rond très petite |
| Aantal personen | 8 |
| Aanvullende kenmerken | * Impedantiemeting: Tetrapolaire technologie - Gewicht - BMI - Massa's: vet, water, spier, bot * Bluetooth-connectiviteit - MyHealth-app - Continue verbetering - Bereik uw welzijnsdoelen * Maar ook: - Plateau 30x30 cm - LED-scherm - 8 gebruikersgeheugens - Capaciteit 160 kg |
| Afmetingen product | H 3 cm x L 30 cm x D 30 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,5 cm x L 32,3 cm x W 33,5 cm |
| Brutogewicht | 1,7kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TERRAILLON SAS |
| Postadres | 1 RUE ERNEST GOUIN 78290 CROISSY SUR SEINE |
| E-mailadres | SERVICECONSOMMATEURS@TERRAILLON.FR |
| Artikelcode | 978451 |
Rated 5 van de 5 door Lulu16 uit Correct J’ai acheté cet article le mois dernier et j’en suis très satisfait
Datum plaatsing: 2026-04-25
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Pèse personne Achat très intéressant acheté le mois dernier et facile d'utilisation
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 1 van de 5 door Cath uit Pas moyen de connecter la balance à l’application La balance ne se connecte pas à l’application. Mais elle indique bien le poids
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 5 van de 5 door Olive du 77 uit Génial Parfait, j’ai trouvé le produit souhaité rapidement.
Datum plaatsing: 2026-03-28
Rated 4 van de 5 door Yoshi68 uit Super produit J ai acheté cet article il y a un mois et j en suis très content.
Datum plaatsing: 2026-03-13