Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Steelstofzuiger HIGH ONE CYCLONIC-HO V2
29€95
Ontdek onze Steelstofzuiger HIGH ONE CYCLONIC-HO V2
0,4L
Reservoir capaciteitAlle soorten vloeren
De borstel en accessoires zijn ontworpen voor het stofzuigen van harde vloeren, tapijten en vloerkleden.5 mm
Actieradius van de stofzuiger tussen het stopcontact en de borstelHEPA filter
Zeer efficiënte filter voor een gezond interieurInbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Gebruik | Harde Vloeren |
| Zuigvermogen (airwatt) | 56 |
| Zuigprestaties HARDE VLOEREN | Goed |
| Zuigprestaties TAPIJTEN | Gemiddeld |
| Zuigprestaties MAT | Gemiddeld |
| Zuigprestaties AUTO | Gemiddeld |
| Zuigprestaties DIEREN | Gemiddeld |
| Prestaties FILTERING | Gemiddeld |
| Prestatie filtering | Standaard |
| Geluidsniveau (dB) | 79 |
| Filtertype | Wasbaar |
| Buis | Plastic |
| Opvouwbaar | Nee |
| Verlichting borstel | Nee |
| Muurbevestiging | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Handgreep | Ja |
| Vermogensregelaar | Nee |
| Toebehoren. | muurbeugel, mondstuk |
| Inhoud van de bak | 0,4L |
| Lengte van de snoer | 5m |
| Aanvullende kenmerken | De kracht van de zakloze sledestofzuiger in een steelstofzuiger, dankzij het snoer. geen vermogenslimiet meer, noch autonomiebeperking, omdat hij rechtstreeks op het stroomnet is aangesloten strak design, eenvoudig in gebruik, lichtgewicht en maximale efficiëntie! |
| Kleuren | Grijs En Blauw |
| Nettogewicht | 1,2kg |
| Brutogewicht | 2kg |
| Afmetingen product | H 80 cm x L 12 cm x D 15 cm |
| Afmetingen pakje | H 22 cm x L 12 cm x W 65,5 cm |
| Herstelbaarheidsindex | 5.8 |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Automatisch uitschakelen | 0min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 978243 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit perfect !!! Simply perfect, wonderful, I didn't imagine it would be so good, you can buy it without fear.
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door Kabio 72 uit Super efficace et très fonctionnel , simple et pra J'ai acheté cet aspirateur ya 1 mois plus et c'est un bon appareil très efficace
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 4 van de 5 door lisa uit Bon achat Cet aspirateur correspond à mes attentes pour mon tapis
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door Jallal uit Bon aspirateur Tres bon produit et fais honneur a nos attente et très content
Datum plaatsing: 2026-04-18
Rated 5 van de 5 door Woxy uit Top 👍 très fonctionnel !! J’ai acheté cet aspirateur il y’a 15jours , très bon achat très satisfaite ! Fonctionnel , puissance très très correcte il aspire bien et il est léger !! Je le recommande ! Son entretien est facile et rapide .
Datum plaatsing: 2026-04-07
