Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Smartphone SAMSUNG Galaxy A37 5G 128Gb grafiet
429€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAMSUNG |
| Model | Galaxy A37 |
| Systeem | Android 16 |
| Lanceringsjaar | 2026 |
| bedekking | Ja |
| Weergave | SUPER AMOLED |
| Grootte scherm | 5,4" |
| Grootte scherm in cm | 13,72cm |
| Processor | Exynos 1480 |
| Type processor | 2,75 Ghz |
| RAM-geheugen | 6Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Beidou, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 5 000 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 50Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Plastic |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Grijs |
| Toebehoren. | 1 câble de charge |
| Afmetingen product | H 16,29 cm x L 7,82 cm x D 0,74 cm |
| Afmetingen pakje | H 2,8 cm x L 9,3 cm x W 28,2 cm |
| Productgewicht | 196g |
| Brutogewicht | 0,32kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,7 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10018145 |
Rated 5 van de 5 door Guy 62 uit A 37 5g [Cet avis a été recueilli en réponse à une offre.] Tres bon telephone fait de belle photo et fonctionne parfaitement
Datum plaatsing: 2026-05-17
Rated 3 van de 5 door Melmars uit Mécontente du telephone Bonjour J'ai hachetter mon telephone il y a 3 semaine et j'ai des probleme de chargement, le telephone s'arrette de charger d'un seule coup ensuite la batterie ne tient pas je suis passer de 100 pourcent a 40 pourcent en 4h30 juste en fesant de la recherche google vraiment je suis decu au prix du telephone j'etait chez une autres j'ai voulu changer et bien la prochaine fois je repartirait sur mon ancienne marque de téléphone plus jamais samsung
Datum plaatsing: 2026-05-17
Rated 4 van de 5 door Tagcha uit Aucun problème Bonne prise en main, fonctions faciles d’utilisation.
Datum plaatsing: 2026-05-17
Rated 4 van de 5 door Henry001 uit fiabilité C'est un téléphone qui a beaucoup plus d'options que les autres téléphones de cette marque, il est clairement beaucoup plus fiable et regorge d'options.
Datum plaatsing: 2026-05-13
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Entière satisfaction Super contente de mon téléphone. Son excellent, menus intuitifs pour les réglages, bonnes performances de la caméra, bonne autonomie de la batterie.
Datum plaatsing: 2026-05-13
