Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Smartphone XIAOMI Redmi Note 15 Pro 5G 256GB
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | XIAOMI |
| Model | Redmi Note 15 Pro |
| Systeem | Android 15 |
| Lanceringsjaar | 2025 |
| bedekking | Ja |
| Visualización | AMOLED |
| Grootte scherm | 6,83" |
| Grootte scherm in cm | 17,35cm |
| Processor | Mediatek Dimensity 7400-Ultra |
| Type processor | 2,6 Ghz Octo-Core |
| RAM-geheugen | 8Go |
| Interne opslag | 256Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds, Qzss |
| Wifi | Wifi A/B/G/N/Ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| NFC | Ja |
| Capaciteit van de batterij | 6 580 |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Nee |
| Hoofdcamera | 200Mp |
| Selfie camera | 20Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Usb-C |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Glas En Kunststof |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 16,36 cm x L 7,8 cm x D 0,831 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,5 cm x L 9,5 cm x W 18,7 cm |
| Gewicht | 206g |
| Brutogewicht | 0,413kg |
| Staat | Nieuw |
| Hoofd DAS (W/kg) | 0,9 |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Artikelcode | 10017014 |
Rated 5 van de 5 door Jorilo56 uit Au top Super content de mon achat, facile d'utilisation et hyper performant. Je recommande vivement
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 5 van de 5 door JEWEL uit BON RAPPORT QUALITE/PRIX A CE JOUR CORRESPOND A MES ATTENTES - BON RAPPORT QUALITE PRIX
Datum plaatsing: 2026-03-05
Rated 5 van de 5 door Sylvie uit Qualité téléphone J en suis très contente du moins pour le.moments. Avant j étais chez Samsung
Datum plaatsing: 2026-03-04