Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Radio WE WERADPILBL Zwart
10€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | WE |
| Radioband | Fm |
| Radio | Ja |
| Voeding | Batterijen |
| Aansluittechniek | Jack 3,5mm |
| Aantal batterijen | 2 |
| Type batterijen | LR06 / AA Rond petit |
| Aanvullende kenmerken | Neem deze compacte draagbare FM-radio overal mee naartoe! Dankzij de batterijvoeding blijft hij zelfs bij stroomuitval werken. Voor meer flexibiliteit kunt u hem bovendien eenvoudig via de USB-C 5V-poort op het stopcontact aansluiten. Hij beschikt over een automatische zenderzoekfunctie en kan tot 30 zenders opslaan, voor snelle toegang tot uw favoriete programma’s. Het scherm en de intuïtieve knoppen zorgen voor een eenvoudige bediening. |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 4,8 cm x L 9,5 cm x D 1,8 cm |
| Nettogewicht | 0,762kg |
| Artikelcode | 10018468 |