Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Radio NEW ONE R210
16€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NEW ONE |
| Radioband | Fm/Mw |
| Radio | Ja |
| Voeding | Batterijen |
| Aansluittechniek | aux in |
| Vermogen | 1W |
| Aantal batterijen | 4 |
| Type batterijen | LR14 / C / Rond moyen |
| Kleuren | Zwart |
| Afmetingen product | H 13 cm x L 18 cm x D 8 cm |
| Nettogewicht | 0,57kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | NEW ONE SAS |
| Postadres | 10, RUE DE LA MISSION 25480 ECOLE VALENTIN |
| E-mailadres | CONTACT@MUSE-EUROPE.COM |
| Artikelcode | 949204 |
Rated 4 van de 5 door Gigi 87 uit Améliorations à prévoir. Fonctionnement correct de cette radio. La manipulation du bouton M/A - volume est malaisées. le bouton est un peu petit et trop lisse. La molette de sélection des fréquences mange un peu de précision. un index au plus près de l'indicateur des fréquence serait un plus.
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 4 van de 5 door Alberto uit Super Je suis très content d'avoir acheté cet appareil. Rapidement trouvé
Datum plaatsing: 2026-04-03
Rated 4 van de 5 door bob29 uit pratique bon produit, facile d utilisation, prend peu de place
Datum plaatsing: 2026-03-22
Rated 5 van de 5 door Spok uit Radio Très bon article facile d'utilisation rien à redire
Datum plaatsing: 2026-03-03
Rated 5 van de 5 door nainain77 uit Super formalité J'ai rencontrer des tarifs très intéressant et défiant toutes concurence
Datum plaatsing: 2026-02-19