Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Wekkerradio WE SIMULATEUR AUBE
21€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | WE |
| Alarm | Ja |
| Herhaling van het alarm | Ja |
| Plafondprojectie | Nee |
| Schermkleur | ROUGE |
| Radioband | Fm |
| Voeding | Batterijen |
| Aantal batterijen | 2 |
| Type batterijen | LR03 / AAA Rond très petite |
| Radio | Ja |
| Kleuren | Wit En Grijs |
| Afmetingen product | H 17 cm x L 17 cm x D 9,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 18 cm x L 18 cm x W 10,5 cm |
| Nettogewicht | 0,39kg |
| Brutogewicht | 0,49kg |
| Aanvullende kenmerken | Zacht ontwaken (30 minuten vooraf) 6 natuurlijke geluiden FM SNOOZE Nachtlampjes (6 kleurmodi) USB-C opladen |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | MGF - GROUPE WE CONNECT |
| Postadres | 58 RUE DE LAMIRAULT ZI DE LAMIRAULT 77090 COLLEGIEN |
| E-mailadres | CONTACT@CONNECT-WE.COM |
| Artikelcode | 10009038 |
Rated 5 van de 5 door kiki uit Bon produit J'ai acheté cet article il y a 2 mois et j'en suis très content être réveillé en douceur par un éclairage progressif c'est super
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 5 van de 5 door leilou uit au top Au top dommage que l heure soit anglaise . Couleur sympa
Datum plaatsing: 2026-04-11
Rated 5 van de 5 door Ingrid uit Top Très bon produit , très bon rapport qualité prix , ma fille l’adore , l’effet lumière changeante est joli et original
Datum plaatsing: 2026-04-06
Rated 3 van de 5 door Fox uit Trop lumineux J’ai ramené l’article car trop gênant le matin,lumière très désagréable,compliqué à regler la radio pour le réveil.
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 3 van de 5 door Alex uit Bon La radio ne commence pas automatiquement au réveil, comme noté dans la notice (en réalisant bien les manipulations décrites dans la notice), ce qui est dommage. Pas clair si l'on peut laisser les piles à l'intérieur pendant qu'il est branché.
Datum plaatsing: 2026-03-27