Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
HP Printer laser JET PRO 3302sdw
419€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HP |
| Type inktpatroon (printer) | Toner |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | NC |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universeel |
| automatisch recto verso | Ja |
| Max afdrukkwaliteit | 600 X 600 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 25 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 25 |
| papierinvoer | 250 Bladen |
| max scankwaliteit | 1200Ppp |
| Tactiel | Ja |
| Aansluittechniek | Usb 2.0 |
| Afmetingen product | H 34,12 cm x L 41,8 cm x D 41,91 cm |
| Afmetingen pakje | H 42,8 cm x L 45,54 cm x W 47,2 cm |
| Nettogewicht | 20kg |
| Brutogewicht | 20,6kg |
| Kleuren | Blauw En Wit |
| Aanvullende kenmerken | Professionele kleur en snelheid ► Ervaar automatisch dubbelzijdig kleurenafdrukken met een hoge snelheid van 25 pagina's per minuut. ► Breng uw bedrijf tot leven met de nieuwe generatie TerraJet-toner, ontwikkeld voor levendige en natuurgetrouwe kleuren. ► Optimaliseer uw werkruimte en verhoog de efficiëntie van uw team met deze compacte laserprinter. Gemoedsrust dankzij erkende betrouwbaarheid ► Betrouwbare prestaties pagina na pagina, met erkende betrouwbaarheid. ► Houd uw bedrijf verbonden met een betrouwbare Wi-Fi® die automatisch opnieuw verbinding maakt om online te blijven. ► Vertrouw op onderhoudsarme afdrukken om stilstand te voorkomen en gefocust te blijven op uw activiteiten. Professioneel beveiligingsniveau om uw bedrijf te beschermen ► Bescherm uw activiteiten met kant-en-klare, geïntegreerde en proactieve anti-vervalsingstoner. ► Met vooraf ingestelde parameters is de professionele beveiliging van de printer direct operationeel. ► Versterk en vereenvoudig naleving. De upgrade van HP Security Manager past beleid toe op uw hele afdruknetwerk. Compact en energiezuinig ontwerp ► Ontworpen in een compact formaat met Auto-On/Auto-Off energiebesparingstechnologie om het energieverbruik van de printer te optimaliseren. ► Speciaal geformuleerde HP TerraJet-toner, ontworpen voor een laag energieverbruik tijdens het afdrukken. ► Verminder uw papierverbruik. De standaard ingestelde dubbelzijdige functie drukt op beide zijden van elk blad af. ► Recycleer eenvoudig uw originele HP-tonercartridges via het HP PlanetPartners-programma. |
| Toebehoren. | Voedingskabel / Tonercartridge / Gebruikershandleiding |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | HP.INC |
| Postadres | HP REG 23010 08028 BARCELONA |
| E-mailadres | REG@HP.CPM |
| Artikelcode | 10003125 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit SImple et efficace Facile d installation, Reste professionnel mais avec des menu simple
Datum plaatsing: 2026-02-06
Rated 5 van de 5 door oli1111111111 uit FLINK! Heel goeie printer, makkelijk in gebruik en snel. Wat ik echt super vind is dat je de printer niet elke keer moet aanzetten bij het printen, je moet u alleen verbinden via Bluetooth uw documenten afdrukken en klaar. Je moet dus niet elke keer de printer weer aanzetten of het verbinden met een kabel. Suuupppeeer printer!
Datum plaatsing: 2026-01-22
Rated 5 van de 5 door Johannes uit Fantastisch, alles werkt direct. Zeer goede printen, gemakkelijk in gebruik. Toners zijn ook al geïnstalleerd.
Datum plaatsing: 2026-01-09
Rated 1 van de 5 door MSA* uit Le produit ne correspond pas à la fiche technique lors de l'achat. L'édition recto verso n'est pas automatique, elle nécessite une intervention manuelle à chaque feuille. Très lente en utilisation photocopieuse.
Datum plaatsing: 2025-10-13
Rated 1 van de 5 door Pierrot 83 uit SANS EFFET IMPOSSIBLE DE CONNECTER HP AVEC MAC IOS 15.5
Datum plaatsing: 2025-07-31
