Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Printer HP Smart Tank 7006
248€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HP |
| Type inktpatroon (printer) | 4 Navulflessen |
| Referenties patronen | Hp 31 En 32 Flessen |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
| Compatibiliteit PC/MAC | Mac Os, Chrome Os, Windows |
| automatisch recto verso | Ja |
| Max afdrukkwaliteit | 4800 X 1200 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 15 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 9 |
| papierinvoer | 250 Bladen |
| max scankwaliteit | 1200Ppp |
| Tactiel | Nee |
| Aansluittechniek | Usb 2.0 |
| Afmetingen product | H 19,86 cm x L 42,75 cm x D 36,4 cm |
| Afmetingen pakje | H 23,9 cm x L 41 cm x W 48,3 cm |
| Nettogewicht | 7kg |
| Brutogewicht | 8,85kg |
| Kleuren | Wit |
| Aanvullende kenmerken | HP Smart Tank 7006 All-in-One Printer (28B55A) Deze cartridgevrije printer biedt vloeiend en economisch printen, ideaal voor het hele gezin. Geniet van een uitzonderlijke kleurkwaliteit met tot 3 jaar inbegrepen HP-inkt. Belangrijkste punten: ► Hoge volume afdrukken Tot 12.000 pagina’s in zwart-wit en 8.000 pagina’s in kleur inbegrepen. ► Automatisch dubbelzijdig afdrukken Bespaar tijd en print efficiënter. ► Betrouwbare verbinding Dual-band Wi-Fi met zelfcorrectie voor een stabiele verbinding. ► Eenvoudig in gebruik Geleide mobiele installatie en aanpasbare snelkoppelingen via de HP Smart-app. ► HP afdrukkwaliteit Scherpe tekst en levendige kleuren bij elke afdruk. ► Multifunctioneel Print, kopieer en scan moeiteloos. ► Ingebouwde beveiliging Bescherming van uw gegevens met HP Wolf Essential Security. |
| Toebehoren. | 2 flessen originele zwarte HP-inkt 32XL - 3 flessen HP31 - printkoppen - handleidingen |
| Artikelcode | 10018560 |
