Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
HP Printer 178nw multifunctionele kleurenlaser
278€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | HP |
| Type inktpatroon (printer) | Toner |
| Referenties patronen | W2070A Zwart 1000 Pagina'S / W2071A Cyaan 700 Pagina'S / W2072A Geel 700 Pagina'S / W2073A Magenta 700 Pagina'S |
| Afdrukformaat | Tot A4 |
| Wifi | Ja |
| Bluetooth | NC |
| Compatibiliteit PC/MAC | Universeel |
| automatisch recto verso | Nee |
| Max afdrukkwaliteit | 600 X 600 Dpi |
| Afdruksnelheid in zwart (pagina's/min) | 18 |
| Afdruksnelheid in kleur (pagina's/min) | 4 |
| papierinvoer | 150 Bladen |
| max scankwaliteit | 600 X 600 Dpi |
| Tactiel | Nee |
| Aansluittechniek | Usb 2.0 |
| Afmetingen product | H 28,87 cm x L 40,6 cm x D 36,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 39,8 cm x L 46,6 cm x W 50,1 cm |
| Nettogewicht | 14kg |
| Brutogewicht | 16,8kg |
| Kleuren | Wit |
| Aanvullende kenmerken | Een complete laserprinter. Een instapmodelprijs. Belangrijkste kenmerken ► De meest compacte kleurenlaserprinter ter wereld in zijn categorie ► Strak zwart en levendige kleuren met HP-toner ► Printen, scannen, kopiëren en faxen (faxen alleen beschikbaar met model f) ► Snelheden tot 18/4 ppm (zwart/kleur) op A4 ► Draadloos/netwerkprinten via Ethernet ► Bij levering direct 700/500 pagina’s inbegrepen (zwart/kleur) ► Eenvoudig mobiel printen met de HP Smart-app ► Apple AirPrint™, Mopria-gecertificeerd, Google Cloud Print-gecertificeerd |
| Toebehoren. | Voedingskabel, handleiding |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | HP.INC |
| Postadres | HP REG 23010 08028 BARCELONA |
| E-mailadres | REG@HP.CPM |
| Artikelcode | 10003124 |
Rated 4 de 5 de Robin 27 par Elle fonctionne très bien J'ai hachete cet article et j'en suis très fière pour une imprimante HP 178nw laser couleur
Date de publication: 2026-05-07
Rated 3 de 5 de Vivine 14 par Très bon produit Excellent produit mais nous n'avons pas trouvé comment se faire rembourser de l'offre du constructeur. Nous aurions pris, un autre produit moins cher.
Date de publication: 2026-03-26
Rated 5 de 5 de GUINOTO65 par Très bon produit Correspond tout à fait à ce que j'attendais. En plus livraison raide
Date de publication: 2025-11-17
Rated 5 de 5 de pascawhy34 par livraison nickel service rapide rien à dire . livraison rapide et efficace
Date de publication: 2025-10-09
Rated 5 de 5 de Philatélies par Bon rapport qualité prix Bon rapport qualité prix et facilité d’utilisation
Date de publication: 2025-05-27
