Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Koelkast met 4 deuren VALBERG 4D 466 D X742C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koelkast | Koelkast Met 4 Deuren |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 466L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 273L |
| Nuttig volume diepvriezer | 175L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 13 |
| Omkeerbare deur | Nee |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau (dB) | 39 |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 38°C |
| Visualización | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Bekerhouder / Blikjeshouder | Nee |
| Scharniersysteem | Nee |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 180cm |
| Afmetingen product | H 180 cm x L 79 cm x D 73 cm |
| Afmetingen pakje | H 188 cm x L 85,7 cm x W 77,3 cm |
| Brutogewicht | 93kg |
| Aanvullende kenmerken | Het koelgedeelte bestaat uit 3 legplanken, 2 lades en 6 vakken (opbergruimtes in de deur van de koelkast). Het vriesgedeelte bestaat uit 6 lades. |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10012280 |
