Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Koelkast 4 Deuren VALBERG 4D 513 D WD X625
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koelkast | Koelkast Met 4 Deuren |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 513L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 343L |
| Nuttig volume diepvriezer | 170L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 12 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau | 35dB |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 43°C |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Ja, Met Watertank |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 189,8cm |
| Afmetingen product | H 189,8 cm x L 83,3 cm x D 65,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 196,5 cm x L 89,6 cm x W 70,8 cm |
| Brutogewicht | 127kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10007151 |
Hebt u extra informatie nodig ?
Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de
5
door
Yopi uit
Fait le job
Parfait grand spacieux, je recommande cet appareil
Datum plaatsing: 2026-04-04
Rated 4 van de
5
door
Kad59 uit
Bon produit.
J'ai acheté cette article le mois dernier et j'en suis très content.article très lourd prévoir manutention.bien calculé les dimensions de la porte,nous avons été obliger de le rentré par la fenêtre.
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 5 van de
5
door
Anoniem uit
Bon rapport qualité prix
Je suis très contente de cette achat . Merci pour l'accueil.
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 5 van de
5
door
Dam uit
Bon
Très bon produit répond à nos attentes, conforme à la photo
Datum plaatsing: 2026-03-05
Rated 5 van de
5
door
Jessy uit
RIEN A DIRE!!!!
super, exactement ce que je voulais, correspond à ma cuisine.
Le réfrigérateur est esthétique, beau et refroidit bien les aliments
Datum plaatsing: 2026-02-19
