Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Amerikaanse Koelkast VALBERG SBS 529 WD D X742C2
559€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type koelkast | Amerikaanse Koelkast |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 529L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 344L |
| Nuttig volume diepvriezer | 185L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 14 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 10 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau | 39dB |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 38°C |
| Alarm open deur | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Ja |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Bekerhouder / Blikjeshouder | Nee |
| Hoogte product | 177cm |
| Afmetingen product | H 177 cm x L 90 cm x D 66 cm |
| Afmetingen pakje | H 186 cm x L 97,2 cm x W 75,6 cm |
| Brutogewicht | 91kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10012277 |
