Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Integreerbare vaatwasser VALBERG FBI 14S40B SAD92
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type plaatsing | Volledig Inbouwbaar |
| Kleuren | Silver |
| Aantal bestekken | 14 |
| Geluidsniveau (dB) | 40 |
| Aantal programma's | 7 |
| Vertraagd programma | Vertraagde Start |
| Halve lading | Ja |
| Waterverbruik per cyclus (L) | 9,8L |
| Energieklasse | B |
| Wasdoeltreffendheid | A |
| Droogdoeltreffendheid | A |
| Drogen | Activ' Door (Opent Deur Automatisch) |
| Type Motor | Inductie (+Performant, +Stil, +Betrouwbaar) |
| Bestekschuif | Ja |
| Bestekbak | Nee |
| In hoogte verstelbare bovenste mand voor glazen | Ja |
| Afmeting van de borden | Het aantal bestekken dat op het energielabel wordt vermeld, is gebaseerd op borden van 25 cm en glazen van 12 cm hoog. |
| Afneembare bovenzijde | Nee |
| Hoogte zonder bovenzijde | 82cm |
| Was- en droogbeveiliging | Oververhittingsbeveiliging, Overloopbeveiliging |
| Compatibel met IKEA | Nee |
| Afmetingen product | H 82 cm x L 60 cm x D 55 cm |
| Breedte | 60cm |
| Afmetingen pakje | H 89 cm x L 64,5 cm x W 64,5 cm |
| Brutogewicht | 47,7kg |
| Herstelbaarheidsindex | 9.1 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10010955 |
| Herstelbaarheidsindex | Bekijk het berekeningformulier |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
