Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Hellende Dampkap VALBERG FIH 60 MK 302C
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | Hellende Dampkap |
| Maximaal luchtdebiet | 528m³/h |
| Aantal snelheden | 5 |
| Motorvermogen | 110W |
| Verlichting | Oui |
| Vetfilter | Aluminium |
| Geurfilter | Ja |
| Aantal lampen | 1 |
| Geluidsniveau (dB) | 63 |
| Energieklasse | A+ |
| Afmetingen product | H 83,6 cm x L 60 cm x D 26,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 40,5 cm x L 65,5 cm x W 37,5 cm |
| Brutogewicht | 9kg |
| Kleuren | Zwart |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 981892 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
