Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Arthur Martin 10-delige keramische kookset
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ARTHUR MARTIN |
| Producttype | Kookset |
| Kleuren | Auberginepaars |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Keramisch |
| Afneembare handgreep | Ja |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Verwijderbare set van 10 stuks batterij: - 3 pannen 20 24 28 cm - 3 kookpotten 16 18 20 cm - 1 verwijderbaar handvat - 1 glazen deksel 20 cm - 2 luchtdichte deksels 16 18 cm Geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie Voordelen van de keramische coating: - gezonder koken - betere warmtegeleiding - milieuvriendelijk - gemakkelijk schoon te maken - duurzaamheid |
| Afmetingen product | H 32,5 cm x L 32,5 cm x D 32,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 32,5 cm x L 32,5 cm x W 32,5 cm |
| Nettogewicht | 5kg |
| Brutogewicht | 5kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | EUROMENAGE |
| Postadres | 20-22 RUE DE LA FERME SAINT LADRE 95470 SAINT WITZ |
| E-mailadres | RELATIONS.CLIENTS@EUROMENAGE.COM |
| Artikelcode | 10004319 |
Rated 5 van de 5 door Colibris uit Super fonctionnel Très pratique pour le rangement et la couleur j'adore. Bien pour la cuisine.
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 1 van de 5 door Anoniem uit Très déçu, pas très fonctionnel Après quelques semaines d’utilisation, déception totale, je ne m’en suis pas rendu compte tout de suite mais en fait la détection sur mes plaques n’est pas génial le fait que le rebord soit arrondi une seule de mes zone peut reconnaître les casseroles, pas très pratique, de plus le temps de chauffe est beaucoup plus long qu’avant ce qui fait je consomme encore Plus d’électricité et du coup le double du temps pour cuire quelque chose, je déconseille totalement l’achat de ses casseroles.
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 5 van de 5 door Sophie uit Parfait Articles parfaits et délai au drive également je recommande
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 4 van de 5 door Kate56 uit Super fonctionnalités Cadeau noël que j'ai fait à ma fille et très apprécié
Datum plaatsing: 2026-04-23
Rated 5 van de 5 door pb95 uit super Batterie ARTHUR MARTIN 10 pièces céramique tres bien
Datum plaatsing: 2026-04-22