Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Zwarte handvat ARTHUR MARTIN
11€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | ARTHUR MARTIN |
| Producttype | Handvat voor pannen |
| Hoofdmateriaal | Bakeliet |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Vervangbaar handvat voor aluminium pannen en potten. Merk Arthur Martin |
| Afmetingen product | H 20 cm x L 6 cm x D 6 cm |
| Afmetingen pakje | H 20 cm x L 6 cm x W 6 cm |
| Brutogewicht | 0,19kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | EUROMENAGE |
| Postadres | 20-22 RUE DE LA FERME SAINT LADRE 95470 SAINT WITZ |
| E-mailadres | RELATIONS.CLIENTS@EUROMENAGE.COM |
| Artikelcode | 10004333 |
Rated 5 van de 5 door Ericsnoopy uit Bon achat Achat d’une poignee pour une poele Arthur Martin. Prix tres correct et expedition rapide et soignée. Tres content de mon achat chez electro depot.
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 5 van de 5 door Mouste uit Top Après un mois d’utilisation. Aucun regret. Correspondant à mes attentes
Datum plaatsing: 2026-04-20
Rated 4 van de 5 door Cheryl1008 uit Fonctionnel avec toutes les poêles Très satisfaite utilisation parfaite qualité prix impeccable
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 5 van de 5 door Lermitou 78 uit très satisfaite Fonctionne parfaitement et... nettement moins chère que chez Arthur...
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Emma86 uit Super pratique ! Parfait ! Pratique j’adore ce produit je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-01