Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ovenschotel inox 30x22cm
7€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Ovenschotel |
| Hoofdmateriaal | Inox |
| Kleuren | Inox |
| Aanvullende kenmerken | RECHTE RVS BAKPLAAT 30cm met honingraat anti-aanbakbodem zonder chemische coating Gepatenteerd honingraatoppervlak voor zeer efficiënte bereiding dankzij het anti-aanbakeffect Gemakkelijk te reinigen in de vaatwasser Hygiënisch en veilig materiaal voor het bereiden en bewaren van voedsel Inklapbare handgrepen |
| Afmetingen product | H 5 cm x L 30 cm x D 22 cm |
| Afmetingen pakje | H 5 cm x L 31,5 cm x W 23 cm |
| Brutogewicht | 0,55kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | REGAL'FRANCE |
| Postadres | 36 RUE DE PARIS 94510 LA QUEUE EN BRIE |
| E-mailadres | GS.REGAL@ORANGE.FR |
| Artikelcode | 991906 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit très bon plat très pratique Très bon plat, léger et pratique, je recommande ce produit
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Micheldu69 uit Plat Ce plat s'accompagne parfaitement bien avec le four que j'ai acheté.
Datum plaatsing: 2026-03-02
Rated 5 van de 5 door pelagie uit Bonne qualité Super plat,bonne mesure pour des plats comme les lasagnes,réchauffer de la foccia,un bon gratin,trop bien,il est facile à nettoyer merci 😘
Datum plaatsing: 2025-10-04
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Rapport qualité prix excellent Correspond à mes attentes ainsi qu au descriptif Électorat dépôt est une valeur sûre
Datum plaatsing: 2025-05-30
Rated 4 van de 5 door Titiwo uit Pas mal Pas facile de le sortir du four quand il est chaud
Datum plaatsing: 2025-04-13