Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Pizzaschotel 33 cm
2€95
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Pizzaschotel |
| Hoofdmateriaal | Inox |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Kleuren | Metaalgrijs |
| Aanvullende kenmerken | Anti-aanbaklaag |
| Afmetingen product | H 1,5 cm x L 33 cm x D 33 cm |
| Afmetingen pakje | H 1,5 cm x L 33 cm x W 33 cm |
| Brutogewicht | 0,12kg |
| Artikelcode | 957368 |
Rated 1 van de 5 door Flo uit Se deforme Déformé à la première utilisation pas très cher mais de piètre qualité
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 4 van de 5 door zoragat uit Bonne qualité Bien mais pas très grand . Il faudrait 2-3 cm supplémentaires
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 2 van de 5 door Nico uit Bof Trop fin, avec la chaleur du four fait torde la plaque dans tout les sens.
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 4 van de 5 door 77sab uit super bien pratique et se place parfaitement dans mon petit four
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Mariel uit Je recommande Très bien et service rapide Je recommande vivement
Datum plaatsing: 2026-03-09