Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
6 houten spatels voor raclette
1€35
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Spatel |
| Hoofdmateriaal | Hout |
| Vaatwasserbestendig | Nee |
| Kleuren | Geen Enkel |
| Afmetingen product | H 10 cm x L 3 cm x D 4,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 12 cm x L 3 cm x W 6 cm |
| Brutogewicht | 0,068kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | GROUPE CMP |
| Postadres | 157 AV. CHARLES FLOQUET BATIMENT 93150 LE BLANC-MESNIL |
| E-mailadres | CONTACT@CMP-PARIS.COM |
| Artikelcode | 942967 |
Rated 5 van de 5 door Mcbeuk uit Top Parfait pour le prix, fait le job et me satisfait pleinement.
Datum plaatsing: 2026-02-12
Rated 5 van de 5 door SoemBlt uit Très pratique Achat en Décembre 2025, très pratique, fait le job. Dommage que ça ne soit pas conditionné avec d'autres quantités : 4 ou 8
Datum plaatsing: 2026-01-25
Rated 4 van de 5 door pascalou uit Pratique d'utilisation Parfait d'utilisation. Bonne prise en mains de l'article
Datum plaatsing: 2026-01-12
Rated 4 van de 5 door sawa uit Très bien Spatules un peu fines, mais très bien. Personnalisés maison après achat font un superbe cadeaux bon marché.
Datum plaatsing: 2026-01-07
Rated 5 van de 5 door Puce3 uit Spatules rien à signaliser, fonctionnent normalement, comme des spatules...
Datum plaatsing: 2025-11-27