Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Microgolf stoomkoker
2€95
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | stoomkoker |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Kleuren | Verscheidene Kleuren |
| Aanvullende kenmerken | Volledig demonteerbaar voor een snelle reiniging. Met de magnetron stoomkoker stoomt u uw groenten, fruit, vis of vlees terwijl u hun smaak, vitaminen en mineralen behoudt. Knop om de stoom te regelen. Waterreservoir van 600 ml. |
| Afmetingen product | H 13 cm x L 21 cm x D 21 cm |
| Afmetingen pakje | H 22 cm x L 8 cm x W 22 cm |
| Brutogewicht | 0,89kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | GROUPE CMP |
| Postadres | 157 AV. CHARLES FLOQUET BATIMENT 93150 LE BLANC-MESNIL |
| E-mailadres | CONTACT@CMP-PARIS.COM |
| Artikelcode | 947681 |
Rated 5 van de 5 door sylvie uit Super Genial, Pratique, rapide. Je suis ravie de mon achat
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de 5 door marie noelle uit top produit top produit prix mini! je recommande ce produit facile d'utilisation
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Sandra uit Très bon produit Très pratique pour les légumes vapeur. Seul bémol le récipient qui contient l'eau est un peu instable. Il faut d'abord le mettre seul dans le micro ondes avant d'ajouter le panier et le couvercle
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 4 van de 5 door Valère uit Cuisson vapeur Utiliser 1fois et très satisfaite. Très rapide par rapport à mon ancien cuiseur vapeur.
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door philT uit Simple et efficace Simple et efficace pour la cuisson vapeur de la plupart des légumes (brocolis, poireaux…)
Datum plaatsing: 2026-02-23