Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Tefal | INGENIO Kookgerei set 5 P
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TEFAL |
| Producttype | INOX Kookgerei |
| Kleuren | Inox |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal binnenkant | Téflon |
| Afneembare handgreep | Ja |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Tefal Ingenio Emotion Kookset 5-delig INGENIO IS VEEL MEER DAN ALLEEN EEN KOEKENPAN: je kunt koken op het fornuis, je gerechten gratineren in de oven en restjes bewaren in de koelkast INHOUD: Koekenpannen 24/28 cm met coating + Roestvrijstalen kookpannen 16/20 cm + 1 afneembaar handvat ULTRA VEILIG AFNEEMBAAR HANDVAT: Het veilige en gepatenteerde afneembare handvat heeft een garantie van 10 jaar*** NIET GESCHIKT VOOR DE VAATWASSER RUIMTEBESPAREND: dankzij de stapelbaarheid bespaart Ingenio plaats in je kasten VEILIGE EN DUURZAME ANTI-PLAAGCOATING: De Titanium X2 coating gaat twee keer langer mee dan de standaard anti-aanbaklaag van Tefal, voor duurzaam koken en gemakkelijk schoonmaken. Veilige anti-aanbaklaag, zonder PFOA, lood of cadmium**** MAKKELIJK TE REINIGEN, zowel binnen als buiten: Eenvoudig met de hand te wassen en vaatwasmachinebestendig KOOKSTARTINDICATOR: De Thermo-Signal™ innovatie verandert van kleur wanneer je kunt beginnen met koken, voor een perfecte bereiding bij elk gebruik ROESTVRIJ STAAL MET 5 JAAR GARANTIE: Voor duurzame prestaties en betrouwbaarheid, ontdek een hoogwaardig product met een robuust design, gemaakt om lang mee te gaan. GESCHIKT VOOR ALLE HITTETYPES INCLUSIEF INDUCTIE: Compatibel met gas, elektrisch, keramisch en inductie VOLLEDIGE INDUCTIE: Een dikke warmteverspreidingsbodem voor smakelijke maaltijden en duurzame prestaties. |
| Afmetingen product | H 13,8 cm x L 33 cm x D 33 cm |
| Afmetingen pakje | H 13,8 cm x L 33,1 cm x W 33,1 cm |
| Nettogewicht | 3,8kg |
| Brutogewicht | 4,25kg |
| Artikelcode | 988433 |
Rated 5 de 5 de Mimi par Tefal ingenio J'ai acheté un lot de batterie Tefal ingenio, toujours au top avec cette marque, ce n'est pas là 1ère fois que j'en ai achèter, toujours contente du produit, j'aime car il n'y a pas de poignée, gain de place dans les placards....
Date de publication: 2026-04-30
Rated 5 de 5 de Ludivine par de bonne qualité j'ai acheter cette article le mois dernier , j'en suis très contente.
Date de publication: 2026-04-25
Rated 4 de 5 de Michel par Font leur job J'ai acheté cet article il y a un mois, les poêles n'accrochent pas, petit souci avec les casseroles qui après 2 ou 3 utilisations ont perdu un peu de leur brillance a l'intérieur. Dans l'ensemble suis satisfait.
Date de publication: 2026-04-01
Rated 5 de 5 de Nono du33 par Satisfait de mon achat La qualité au meilleur prix pour un lot Tefal ingenio
Date de publication: 2026-03-23
Rated 5 de 5 de Vivi par Belle batterie de casserole Belle série de casseroles. belle Qualité et robustesse.
Date de publication: 2026-03-08