Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Racesimulatorstoel AMSTRAD AMS RACING DRIFT Zwart
178€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Systeem | Simulatiestoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Stof |
| Opvouwbaar | Nee |
| Hoogte rugleuning | 96,5cm |
| Zitbreedte | 50cm |
| Maximaal ondersteund gewicht | 180kg |
| Hoofdsteun | Ja |
| Armleuningen | Geen |
| Kantelbaar | Ja |
| Geïntegreerde stuurwielsteun | Ja |
| Geïntegreerde trapas | Ja |
| Een zelfmontage | Ja |
| Aanvullende kenmerken | ° Steun voor scherm tot 40" ° Structuur in rond stalen buis van 42 mm ° Rugleuning kantelbaar van 100 tot 130° ° Draaibare stuursteun tot 40 ° Verstelbare hellingshoek van het pedaal (6°-50°) ° Kantelbare schermsteun tot 25° |
| Afmetingen product | H 96,5 cm x L 50 cm x D 137 cm |
| Brutogewicht | 25,24kg |
| Afmetingen pakje | H 27 cm x L 56 cm x W 81 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 10011614 |
Rated 3 van de 5 door Cocotier 974 uit Fauteuil. Entrée de gamme. Entree de gamme. Sa fait le travail satisfait dans lensemble
Datum plaatsing: 2026-03-23
Rated 4 van de 5 door nurse uit bien pense article robuste et facile a monter satisfait de l achat
Datum plaatsing: 2026-03-02
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit achat parfait article parfait livraison rapide, mon fils est ravi de son achat
Datum plaatsing: 2026-02-10
Rated 5 van de 5 door Fredd31 uit Bon produit 1 er achat d' un siège de simulateur, je ne suis pas du tout déçu, utilisé avec un T598 ça change vraiment la perception des jeux. En ce qui concerne le produit le montage a été un peu car mal expliqué dans la notice, mais le tout a l' air solide. Le siège est réglable en inclinaison, le support volant en hauteur, enfin le pédalier peut s avancer ou se reculer et possède 3 inclinaisons. Seul bémol il faut des outils pour changer les réglages. Mais je ne regrette pas mon achat.
Datum plaatsing: 2026-02-05
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Excellent Très bien conforme à la description merci pour les avis laissé cela m’a aidé dans mon choix
Datum plaatsing: 2026-01-29