Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
PLAYSEAT TV stand Pro
149€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PLAYSEAT |
| Systeem | Standaard Voor Stuurwiel, Pedaal En Versnellingspook |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Opvouwbaar | Nee |
| Maximaal ondersteund gewicht | 40kg |
| Hoofdsteun | Nee |
| Armleuningen | Geen |
| Kantelbaar | Nee |
| Geïntegreerde stuurwielsteun | Nee |
| Geïntegreerde trapas | Nee |
| Een zelfmontage | Ja |
| Aanvullende kenmerken | - Multifunctioneel schermhouder geschikt voor alle Playseat-simulators - Ondersteunt schermformaten van 15" tot 65" (maximaal 48" gebogen scherm) - Zeer stevig metalen grijs frame, getest en betrouwbaar in races - Aangetoond maximaal schermgewicht van 40 kg - Uitbreidbaar naar een configuratie met 3, 5 of 7 schermen met optionele accessoire: Playseat® TV Stand-PRO 3S schermhouder - Volledig uitgerust en klaar voor alle toekomstige upgrades |
| Afmetingen product | H 122 cm x L 73 cm x D 50 cm |
| Brutogewicht | 11,42kg |
| Afmetingen pakje | H 22,8 cm x L 7,4 cm x W 6,8 cm |
| Artikelcode | 10014268 |
Rated 5 de 5 de Benny par Parfait… J’ai commandé un article en ligne qui était à un prix avantageux par rapport à la concurrence. Commande passée, j’ai immédiatement reçu une confirmation de commande avec un délai estimé à 1 jour près pour retirer celle-ci. J’ai été prévenu 1x celui-ci arrivé et ce fut effectivement le cas. Aucun problème à signaler. Service impeccable et aucun retard… :-)
Date de publication: 2026-04-01