Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
AMSTRAD AMS-LED-NEXUS gamingstoel
89€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Producttype | Gaming Stoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Stof |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Armleuningen | Vast |
| Schuimdichtheid (kg/m3) | 50 |
| Maximaal ondersteund gewicht | 130kg |
| Liggende rugleuning | Ja |
| Maximale kantelhoek | 135° |
| Wipstoel | Nee |
| Verlichting | Oui |
| Afmetingen voorwielen | 2" |
| Afmetingen product | H 130 cm x L 63 cm x D 50 cm |
| Brutogewicht | 15,2kg |
| Afmetingen pakje | H 80 cm x L 59 cm x W 25,5 cm |
| Artikelcode | 10015431 |
Rated 5 van de 5 door Bibine55 uit Fauteuil gaming Amstra. Mon fils est enchanté et niveau confort pour les lombaires parfait et le modèle est superbe.
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 5 van de 5 door Coco uit Lumineux KDO pour mon petit fils de 14 ans,très grand en stature,super content du rendu et de ses fonctions, le plus...le côté lumineux du siège ajoute un plus.
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de 5 door Babou40 uit Super fauteuil Mon fils est très content , j ai un peu eu du mal pour emboîter les roues mais le reste super . Bonne lumière et confortable
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 4 van de 5 door Fidelia59 uit Bien mais… Dommage que le siège ne se recharge pas par usb et qu’il doive rester branché tout le temps afin qu’il s’allume.
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 5 van de 5 door Nadege uit Parfait Satisfaite du produit, conforme à la description .
Datum plaatsing: 2026-03-25