Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Gamestoel AMSTRAD AMS 800 RED
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Producttype | Gaming Stoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Kunstleer |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Armleuningen | Vast |
| Schuimdichtheid (kg/m3) | 50 |
| Maximaal ondersteund gewicht | 130kg |
| Liggende rugleuning | Ja |
| Maximale kantelhoek | 135° |
| Wipstoel | Nee |
| Verlichting | Non |
| Afmetingen voorwielen | 2" |
| Afmetingen product | H 125 cm x L 61 cm x D 50 cm |
| Brutogewicht | 15,2kg |
| Afmetingen pakje | H 80 cm x L 59 cm x W 25,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 977316 |
Rated 4 van de 5 door Maxlyh uit Très bon rapport qualité prix Facile monter, l'inclinaison le rend confortable avec un bon appuie tête, un peu rigide niveau des coussins mais on rapport qualité prix. Le + le accoudoirs ont aussi des coussins. Résistance à voir sur la durée.
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door Punky uit Excellent Je suis très content du produit rien n’a redir excellent qualité prix . Merci
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 5 van de 5 door zizoudu43110 uit super fonctionnel il n'est pas rouge mais gris et noir, mais : magnifique et super pour le dos et les cervicales par contre pour la télécommande rien en français, et c'est un inconvénient pour les français qui achètent des articles chez vous
Datum plaatsing: 2026-01-27
Rated 4 van de 5 door Très bien uit Trés bien très bien assez confortable très facile au montage.
Datum plaatsing: 2026-01-25
Rated 3 van de 5 door Sevc uit Fauteuil gamer Fauteuil un peu bruillant, lorsqu'on bouge sinon assez confortable
Datum plaatsing: 2026-01-20