Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Gaming stoel AMSTRAD 900 LED Gamer
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Producttype | Gaming Stoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Kunstleer |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Armleuningen | Vast |
| Schuimdichtheid (kg/m3) | 50 |
| max belasting | 130kg |
| Type cilinder | Klasse 4 |
| Liggende rugleuning | Ja |
| Max. kanteling rugleuning (°) | 135° |
| Wipstoel | Nee |
| LED verlichting | Ja |
| Wielmaat (cm) | 5cm |
| Aanvullende kenmerken | ° 366 lichtmodi met afstandsbediening, ° voeding via 2m USB-kabel type A, ° lendenkussen en hoofdsteun. |
| Afmetingen product | H 127 cm x L 61 cm x D 57 cm |
| Brutogewicht | 15,5kg |
| Afmetingen pakje | H 59 cm x L 81 cm x W 25,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 980645 |
Rated 5 van de 5 door moovit9651 uit superbe et super j'ai acheté un fauteuil gamer Amstrad pour mon petit fils qui est ravi.
Datum plaatsing: 2026-02-19
Rated 5 van de 5 door Lulu01 uit Chaise gaming Je ne suis pas l'utilisateur de cette chaise gaming mais le destinataire semble être très satisfait de ce fauteuil
Datum plaatsing: 2026-02-12
Rated 5 van de 5 door mumu uit Belle chaise gamer Belle chaise facile à monter c'était pour un cadeau et mon neveu à adoré confortable design top et les led font leur effet
Datum plaatsing: 2026-01-21
Rated 5 van de 5 door Aral uit Ravis J'ai acheté cet article pour mon fils, nous en sommes ravis !
Datum plaatsing: 2026-01-12
Rated 5 van de 5 door Rosa uit Bon produit Très bon produit mais dessus qu'il prenne pas les chèque cadeaux
Datum plaatsing: 2026-01-08