Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
Gaming stoel AMSTRAD AMS-900-LED-TOP1
99€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Producttype | Gaming Stoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Kunstleer |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Armleuningen | Vast |
| Schuimdichtheid (kg/m3) | 50 |
| Maximaal ondersteund gewicht | 130kg |
| Liggende rugleuning | Ja |
| Maximale kantelhoek | 135° |
| Wipstoel | Nee |
| Verlichting | Oui |
| Afmetingen voorwielen | 2" |
| Aanvullende kenmerken | ° 366 lichtmodi met afstandsbediening, ° voeding via 2m USB-kabel type A, ° lendenkussen en hoofdsteun. |
| Afmetingen product | H 127 cm x L 61 cm x D 57 cm |
| Brutogewicht | 15,5kg |
| Afmetingen pakje | H 25,5 cm x L 59 cm x W 81 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 982866 |
Rated 4 van de 5 door Altazia uit Très bien Fait ce dont il est prevu, montage facile , avoir dans le temps
Datum plaatsing: 2026-03-30
Rated 5 van de 5 door Momo uit Trop génial Mon fils est super content de ce cadeau 🎁 Il m’en parle tout les jours Merci beaucoup à vous 👍👍👍👍
Datum plaatsing: 2026-01-16
Rated 1 van de 5 door He59 uit Nul J'ai acheté cette chaise pour mon fils accoudoir casser en mons de 15 jours ....
Datum plaatsing: 2026-01-13
Rated 1 van de 5 door 7971 uit Très fragile Très fragile je recommande pas du tout à éviter !!!
Datum plaatsing: 2026-01-10
Rated 4 van de 5 door thpei uit .... bien ..................................................................................................................................................................
Datum plaatsing: 2026-01-07