Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gaming Stoel #BUTTERFLY GRIJS
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Producttype | Gaming Stoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Kunstleer |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Armleuningen | Vast |
| Schuimdichtheid (kg/m3) | 50 |
| Maximaal ondersteund gewicht | 100kg |
| Liggende rugleuning | Nee |
| Maximale kantelhoek | 0° |
| Wipstoel | Ja |
| Verlichting | Non |
| Afmetingen voorwielen | 2" |
| Aanvullende kenmerken | Vlindermechanisme (kanteling van 15°) verstelbare mechanismeweerstand, lendensteun en hoofdsteun. |
| Afmetingen product | H 118 cm x L 50 cm x D 45 cm |
| Brutogewicht | 12,3kg |
| Afmetingen pakje | H 25 cm x L 78 cm x W 58 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 10008252 |
Rated 4 de 5 de Mimi par Vhaise gaming J ai acheté cette chaise moins d un mois très satisfaite pour mon hils facile à monter je le recommande
Date de publication: 2026-04-30
Rated 5 de 5 de Boun par Bien Rapport qualité prix bon je recommande. Facile à monter. Costaud
Date de publication: 2026-04-17
Rated 4 de 5 de Jéjéasse par Avis fauteuil gamer Pour le moment fait le job Rapport qualité prix honnête
Date de publication: 2026-04-16
Rated 5 de 5 de Manu par Prix intéressant Prix intéressant . J’ai acheté cet article car il était moins cher par rapport aux autres enseignes .
Date de publication: 2026-04-01
Rated 3 de 5 de Anonyme par Bon Pas de consellier a l ecoute pas cool acheter sens conseille
Date de publication: 2026-03-28