Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
GameStoel Amstrad AMS 800 zwart
69€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Producttype | Gaming Stoel |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Kunstleer |
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Armleuningen | Vast |
| Schuimdichtheid (kg/m3) | 50 |
| Maximaal ondersteund gewicht | 130kg |
| Liggende rugleuning | Ja |
| Maximale kantelhoek | 135° |
| Wipstoel | Nee |
| Verlichting | Non |
| Afmetingen voorwielen | 2" |
| Aanvullende kenmerken | - Lendenkussen en hoofdsteun. |
| Afmetingen product | H 125 cm x L 61 cm x D 50 cm |
| Brutogewicht | 15,2kg |
| Afmetingen pakje | H 80 cm x L 59 cm x W 25,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 982171 |
Rated 5 van de 5 door Sof80 uit Parfait 👍 Très bon rapport qualité prix Facile à monter Mon ado est ravi !
Datum plaatsing: 2026-05-05
Rated 2 van de 5 door Mdoekee fnf uit Nul Achète le mois dernier, très déçu, de mauvaise qualité !
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 5 van de 5 door Ali77 uit Pas mal vu le prix Les enfants adorent Solide Confort plutôt satisfaisant
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 5 van de 5 door Daouda uit I se redresse Franchement très bien cool t a l'aise frenchement il beau un désigne confortable super
Datum plaatsing: 2026-03-31
Rated 1 van de 5 door Cricri uit Pas top La chaise est déjà abimée au niveau du dossier....
Datum plaatsing: 2026-03-30