Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Universele stuurstand AMSTRAD AMS-RACE-PILOT
59€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | AMSTRAD |
| Systeem | Standaard Voor Stuurwiel, Pedaal En Versnellingspook |
| Kleuren | Zwart |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Opvouwbaar | Ja |
| Hoofdsteun | Nee |
| Armleuningen | Geen |
| Kantelbaar | Ja |
| Geïntegreerde stuurwielsteun | Ja |
| Geïntegreerde trapas | Ja |
| Een zelfmontage | Ja |
| Afmetingen product | H 56 cm x L 49 cm x D 57 cm |
| Brutogewicht | 12,7kg |
| Afmetingen pakje | H 17 cm x L 62 cm x W 52,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | CHURCHILL |
| Postadres | 20 RUE SAINT GILLES 75003 PARIS |
| E-mailadres | ASSISTANCE@CHURCHILL.WORLD |
| Artikelcode | 993618 |
Rated 5 de 5 de Skylight11 par Très content de ce produit J'ai acheté cet article il y a un mois et j'en suis ravi. Montage facile et convient parfaitement a mon utilisation
Date de publication: 2026-04-15
Rated 5 de 5 de Tolz par Top!!! Parfait super rapport qualité prix, je ne regrette pas cette achat
Date de publication: 2026-04-14
Rated 4 de 5 de Stef64 par Bien pour le prix Article conforme à mes attentes au tarif proposé bien
Date de publication: 2026-04-13
Rated 5 de 5 de Zaza par Support volant ps5 Très bon produit, robuste et efficace, prix abordable pas rapport a d autres ensilage
Date de publication: 2026-03-29
Rated 4 de 5 de Didine50 par Bon produit J ai acheté le support de volant pour mon fils il est bien adapté rien a redire
Date de publication: 2026-03-09