Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Filterunit VALBERG BIH 52 X302C
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | Afvoergroep |
| Type aanzuiging | Buitenafvoer Of Recyclage |
| Maximaal luchtdebiet | 196m³/h |
| Aantal snelheden | 3 |
| Motorvermogen | 60W |
| Verlichting | Ja, Led |
| Vetfilter | Aluminium, Afwasbaar In Vaatwasser |
| Geurfilter | Ja |
| Referentie geurfilter | Ed Universeel Om Te Verzagen Met Bevestigingen |
| Aantal lampen | 2 |
| Geluidsniveau (dB) | 66 |
| Energieklasse | C |
| Diameter van de schede | 12,5cm |
| Inbouwafmetingen | H 25 cm x L 49 cm x P 26.5 cm |
| Afmetingen product | H 25,4 cm x L 52 cm x D 29,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 34 cm x L 58,5 cm x W 21 cm |
| Brutogewicht | 7,5kg |
| Kleuren | Inox |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 967667 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door Nano depannages uit Hotte Beau produit domage qu'il y est pas plus de mesure sur la documentation
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 4 van de 5 door Pierrot uit Il fonctionne bien Salutations de votre appareil xxxxxxxxxvvvvvvvvvvvvvvvbbh
Datum plaatsing: 2026-04-03
Rated 4 van de 5 door Etie uit Satisfaite de ce produit J’ai acheté cet article en début du mois de mars, la pose a été effectuée dans la foulée Très bon éclairage aspiration. Je dirais moyen pour de la location ça fait le très bon rapport qualité prix.
Datum plaatsing: 2026-03-30
Rated 5 van de 5 door Toto57 uit Parfait Bon produit. Dimensions juste. Lumières impeccable
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 3 van de 5 door Gérard lo uit Groupe aspirant Bruyante et manque de puissance '''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Datum plaatsing: 2026-02-28
