Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
VALBERG BIH 60 + X 302C filtereenheid
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | Afvoergroep |
| Type aanzuiging | Buitenafvoer Of Recyclage |
| Maximaal luchtdebiet | 594m³/h |
| Aantal snelheden | 3 |
| Motorvermogen | 78W |
| Verlichting | Ja, Led |
| Vetfilter | Aluminium, Afwasbaar In Vaatwasser |
| Geurfilter | Ja |
| Referentie geurfilter | Ed Universeel Om Te Verzagen Met Bevestigingen |
| Aantal lampen | 2 |
| Geluidsniveau (dB) | 64 |
| Energieklasse | A |
| Inbouwafmetingen | L 57 x P 26.5 cm |
| Afmetingen product | H 25,4 cm x L 60 cm x D 29 cm |
| Afmetingen pakje | H 32,5 cm x L 65 cm x W 34 cm |
| Brutogewicht | 8,2kg |
| Kleuren | Inox |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 965292 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door Cycy uit Bonne aspiration. Pas de filtres adaptés ! Bien mais dommage que les filtres charbon adaptés soient introuvables (pour lanV1 oui lais pas pour la V2) Non les "universels" ne s'adaptent pas. Non ce n'est pas "parce que les gens ne savent pas où les placer"... Niveau utilisation le minuteur automatique préprogrammé est très curieux. À part ça simple
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 5 van de 5 door Claudii uit Très bien J.ai acheté ce groupe filtrant le moi dernier j'en suis très content
Datum plaatsing: 2026-04-07
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Hotte puissante Tres bonne hotte correspond a mes attentes, puissance aspiration tres bonne
Datum plaatsing: 2026-03-30
Rated 5 van de 5 door Macgiver uit Hotte valberg Bon rapport qualité prix, installation facile, fait le job.
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Flo uit Efficace Aspiration suffisamment puissante puisque j’ai mis en extraction à près de 3 mètres avec 3 virages jusqu’à la sortie : RAS. Pas d’odeur. Je recommande donc. À voir dans le temps si ça maintient des performances et le moteur ne s’encrasse pas trop.
Datum plaatsing: 2026-02-15
