Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Vetfilter 100% natuurlijk 114 x 47 cm
2€95
Kenmerken
| Merk | ELECTRO DEPOT |
| Producttype | Vetfilter 100% natuurlijk |
| Gebruik | Houdt kookvetten tegen, natuurlijke vezels 100% vlas, bevat 220 g koolstof per m2 |
| Compatibel | Voor Alle Recyclagedampkappen Door Eenvoudig Uitzagen |
| Afmetingen product | H 38 cm x L 25 cm x D 4 cm |
| Aanvullende kenmerken | Vermogen: 220 g/m² |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 937915 |
Rated 5 van de 5 door Anna 2906 uit Filtre Bon produit en fibre naturel qui vient en supplément du filtre placé au dessus de la hotte.
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 3 van de 5 door Fifi76560 uit Filtre de hotte Filtre acheté sur le conseil d'une vendeuse, mais totalement inutile pour la hotte aspirante Valberg que j'ai acheté.
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 3 van de 5 door michou uit Fitre pour hotte J'ai acheter une hote plutot carree avec un filtre adapter je ne trouve pas ce filtre dans vos magazin une personne de chez vous ma dit qu'il faut prendre lefiltre a decouper ce qui ne corespond pas a la decoupe a part en plusieur morceau
Datum plaatsing: 2026-03-13
Rated 1 van de 5 door maxx uit argent jetter Par la fenêtre Acheté pour remplacer filtre papier , a peine le sachet ouvert , beaucoup de fibre se détachent , du coup poubelle , je ne vais pas prendre le risque griller le moteur de la hotte qui va certainement absorber les fibres
Datum plaatsing: 2026-01-02
Rated 5 van de 5 door Xav uit A+ Bonjour retiens bien les graisses et se coupe parfaitement en mesure adéquate
Datum plaatsing: 2025-12-12