Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Dampkap VALBERG CH 60 2M K 302C V2
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type | Klassieke Dampkap |
| Type aanzuiging | Buitenafvoer Of Recyclage |
| Maximaal luchtdebiet | 380m³/h |
| Aantal snelheden | 3 |
| Motorvermogen | 80W |
| Verlichting | Oui |
| Vetfilter | Aluminium, Afwasbaar In Vaatwasser |
| Geurfilter | Ja |
| Referentie geurfilter | Ed Universeel Om Te Verzagen Met Bevestigingen |
| Aantal lampen | 1 |
| Geluidsniveau (dB) | 67 |
| Energieklasse | B |
| Diameter van de schede | 12,5cm |
| Aanvullende kenmerken | Knoppen |
| Afstandsbediening | Nee |
| Motorloos | Nee |
| Afmetingen product | H 15 cm x L 60 cm x D 50 cm |
| Afmetingen pakje | H 19,5 cm x L 64,5 cm x W 55 cm |
| Brutogewicht | 8kg |
| Kleuren | Inox |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10009495 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Gragabo uit Fonctionne parfaitement Très contente. Je l ai achetée le mois dernier. Parfaite .
Datum plaatsing: 2026-05-01
Rated 5 van de 5 door SKA uit Satisfaite Efficace et bon fonctionnement, tout juste ce qu’il me fallait
Datum plaatsing: 2026-04-30
Rated 3 van de 5 door Geoffala uit Montage difficile. Difficile à fixer sur un meuble haut. Les vis au fond sont pratiquement inaccessibles. Dommage car la hotte semble de bonne facture.
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Hotte Cette hotte est très bien elle fait son travail elle aspire très bien
Datum plaatsing: 2026-04-18
Rated 4 van de 5 door Carma28 uit Correspond a notre demande Parfait correspond à notre demande , facile a installer
Datum plaatsing: 2026-04-16
