Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
binnenantenne METRONIC XP90
33€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | METRONIC |
| Versterking (dB) | 19,5dB |
| Compatibiliteit FM en TNT | Tnt Hd |
| Nettogewicht | 0,452kg |
| Brutogewicht | 0,692kg |
| Afmetingen product | H 18 cm x L 33,5 cm x D 8,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 18 cm x L 33,5 cm x W 8,5 cm |
| Aanvullende kenmerken | Strak, design en extra plat, past hij perfect in uw interieur. Dankzij de muurbevestiging en de geïntegreerde voet kunt u hem aan de muur bevestigen of op een meubel plaatsen. Ontvangst van TNT-kanalen in HD (UHD 4K). Kan gevoed worden via een TNT-adapter of een televisie (voorzien van 5V-functie) Winst 90 (19,5 dB) Vermindert storingen door 4G / 5G (geïntegreerd filter) Compatibel met DVBT / DVB-T2 Conform RED-richtlijn UHF: 460 - 790 MHz |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | METRONIC |
| Postadres | 100 RUE GILLES DE GENNES 37310 TAUXIGNY |
| E-mailadres | HOTLINE@METRONIC.COM |
| Artikelcode | 995402 |
Rated 5 de 5 de Chris par Trop puissante J’ai acheté cette antenne et elle fonctionne très bien
Date de publication: 2026-05-01
Rated 5 de 5 de Domi 33 par Capte bien Très contente de cette antenne intérieure. Facile et capte bien
Date de publication: 2026-03-29
Rated 5 de 5 de Anonyme par achat d'antenne très bon conseil du vendeur pour l'achat d'une antenne TV, je recommande le magasin de la valentine
Date de publication: 2026-03-26
Rated 5 de 5 de Major par Excellent Excellent matériel- Facile à installer et donne de bons résultats compte tenu de la situation du téléviseur et des,murs épais
Date de publication: 2026-03-20
Rated 5 de 5 de As44 par Bonne réception Ça marche bien 👍, pas de problème de réception, c'est du bon matériel
Date de publication: 2026-03-13